- OSRAM

Цена
€9 12 / 17 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1550 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H1 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 500 h |
| Тип монтаж | P14.5s |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM H1 55W Халогенна автомобилна крушка за фарове (64150NL)
Осветете пътя напред с надеждната OSRAM 64150NL H1 халогенна крушка. Проектирана за постоянна светлинна мощност и дълъг живот, тя гарантира безопасно шофиране при всякакви условия. Благодарение на точния цокъл P14.5s, монтажът е лесен и сигурен.
Ключови Предимства
- Стандартна халогенна технология — Надеждна и икономична подмяна за вашия автомобилен фар.
- Лесен монтаж — Plug-and-play дизайн, не са необходими модификации.
- E-mark одобрение — Отговаря на ECE регулациите за пътна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | H1 |
| Мощност | 55W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | P14.5s |
| Технология | Халогенна |
| E-mark | Да |
Какво има в кутията
- 1x OSRAM H1 55W крушка (блистерна опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





